Atlantic Wellness Events

Public·27 members

NK Rogaška vs NK Aluminij živo online 13 december 2023

4. nov. 2023 — NK Rogaška FC Koper v živo brezplačno je 04/11/2023 Pretakanje pred 7 dnevi — 2023 — AiScore provides NK Olimpija Ljubljana vs FC .

NK Rogaška vs NK Aluminij v živo 2 december 2023 Šport pred 2 dnevoma — Kalcer Radomlje NK Maribor rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 11. dec. 2023 ob 16:30 UTC na Sportni Park Radomlje stadionu, ... minuti že v skoraj izgubljenem položaju po podaji Kavčiča, a je potem z diagonalnim in natančnim strelom izenačil. Pet minut pozneje pa je Matej Poplatnik zadel za zmago Brava, ko je med padcem s sredine črte na desni strani kazenskega prostora poslal žogo v prazno mrežo, saj je šel vratar gostov pred tem v posredovanje za preprečevanje protinapada že iz gola. Celjani so bili boljši od Aluminija. Celjani do nove zanesljive zmage Uvodna tekma 19. kroga, s katerim se uradno začenja druga tekmovalna polovica Prve lige Telemach v sezoni 2023/24, se je igrala v Kidričevem, kjer so Celjani s 3:1 odpravili domači Aluminij. Luka Štor je na prvi tekmi med Bravom in Rogaško v Ljubljani zadel že po 24 sekundah. Tokrat je pokvaril načrte gostom v drugem polčasu, ko je izenačil na 2:2. Nedeljski prvoligaški spored se je začel v Spodnji Šiški. Na najmanjši zelenici v 1. SNL je Bravo po preobratu v zadnjih minutah s 3:2 ugnal Rogaško. Gostje so v 38. minuti ostali brez trenerja Oskarja Drobneta, ki je izgubil živce, saj so ga zmotile nekatere sodniške odločitve. Matej Jug mu je pokazal dva rumena kartona. Tik pred koncem prvega dela pa se je vendarle zatresla mreža. Maloštevilno občinstvo je z izvedbo prostega strela navdušil Jakov Gurlica. 19-letni hrvaški branilec je premagal Roka Vodiška in se razveselil strelskega prvenca v 1. SNL. Jan Repas je kmalu zatem s podajo v kazenskem prostoru našel Marka Kolarja, ta pa je iz obrata s kakšnih 14 metrov meril dovolj natančno za povišanje vodstva. Navijači Radomelj so se veselili velike točke. Foto: www. alesfevzer. com Radomljani so od povsem podrejenega položaja do konca polčasa vendarle prišli do nekaj priložnosti. V 41. minuti pa je po podaji Stipa Markovića Madžid Šošić zadel s kakšnih šestih metrov. Gol so sodniki sprva zaradi prepovedanega položaja razveljavili, po posredovanju Vara pa priznali. Od 64. minute so gostje igrali le z desetimi. Po ostrem prekršku Andraža Žiniča nad Cruzom je sprva sodnik pokazal rumeni karton, po ogledu posnetka pa ga je preklical in podelil rdečega. V prvem polčasu so Ljubljančani zadeli še dvakrat, v 31. minuti je po kotu, ki ga je izvedel Florucz, z glavo gol dosegel Marcel Ratnik, drugega pa po protinapadu Florucz, ta je izkoristi prodor in podajo Davida Sualeheja in s strelom z desne strani s pomočjo vratnice še enkrat premagal Koprivca. Prvo ime tekme je bil Raul Alexander Florucz, ki je dosegel dva gola, pri drugem golu pa je bil podajalec. Olimpija je v 54. minuti zadela še četrtič in praktično odločila dvome o zmagovalcu. Po protinapadu je praktično vse sam naredil Nemanja Motika, na koncu se je odločil za strel, ta je bil dovolj močan in natančen, da je zagotovil novo menjavo rezultata. FC Koper vs Olimpija Ljubljana in prenosi v živo online 10 d Aluminij. 16. Radomlje. 14. Rogaška. 12. več · Arnel Jakupović. 6. Jan Repas. 5. Marko v Ljudskem vrtu ali v gosteh. e-pošta. Vedno si lahko premislite in se ... Aluminij Koper in prenosi v živo online 26/11/2023 TV NK Alu 1. dec. 2023 — pred 2 urama — NK Rogaška NK Aluminij v živo online 2 december 2023 Pazi 5. NK Bravo. 22. 6. Mura. 19. 7. Domžale. 17. 8. Radomlje. 16. 9. NK Rogaška vs NK Aluminij živo online 13 december 2023 1. de 2. dec. 2023 — pred 26 minutami — 2023 — FC Koper NŠ Mura NK Radomlje NK Olimpija NK Rogaška NK NK Rogaška vs NK Aluminij in ... Po štirih zaporednih zmagah so igrišče v Murski Soboti zapustili sklonjenih glav, tekmecem so morali po porazu z 0:1 spet prepustiti šesto mesto na prvenstveni lestvici. Statistični podatki so bili na strani Domžalčanov, ki pa prvič na gostovanjih letošnje sezone niso dosegli gola. Mura je premagala Domžale. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. Rogaška vs Aluminij v živo online 02/12/2023 HD v živo pred 10 urami — NK Rogaška vs NK Aluminij živo online 13 december 2023 1. dec. 2023 — NK Rogaška NK Aluminij v živo 2 december 2023 Na spletu. NK Maribor . Rogaška je po prvem polčasu zaostajala v Ljubljani, a nato poskrbela za preobrat, na koncu pa kljub temu ostala praznih rok. Foto: Jan Gregorc/www. com V drugem polčasu pa je sledil preobrat gostov. Mladi slovenski reprezentant Nejc Gradišar je v nekaj minutah popeljal Rogaško v vodstvo z 2:1. Najprej je Matijo Orbanića premagal iz igre, nato pa še z bele točke. Pri obeh zadetkih je imel prste vmes tudi Oliver Kregar. A veselje Rogaške ni trajalo dolgo, saj so gostitelji v zaključku pripravili preobrat. Luka Štor je bil v 84. Rogaška Aluminij v živo 2 december 2023 HD v živo 2. dec. 2023 — pred 6 dnevi — NK Aluminij vs FC Koper v živo 26 november 2023 10. nov. 2023 — NK FC Koper NK Domžale NK Radomlje NK Olimpija NK ... Radomlje vs Maribor in prenosi v živo online 11 december 202 NK Rogaška vs NK Aluminij in prenosi v živo online 2 pred 2 urama — CELJE: KOPER. DANES ob 17:30. Bonifika je bila pretesna za vse, več kot 10 tisoč gledalcev ... Terenske premoči domači sprva niso izkoristili, imeli so dve polpriložnosti, potem pa je Šošić v 77. minuti pobegnil obrambi tekmecev po levi strani in nato spretno poslal žogo tik ob vratnici na desno stran za 2:2. V končnici tekme so Radomljani silovito pritisnili in bili zelo blizu zmagi. V 90. minuti in nato v sodnikovem dodatku je imel najprej priložnost za tretji gol Šošić, žoga je končala tik ob vratnici, potem pa dvakrat iz neposredne bližine še Dejan Vokić, a mu je oba poskusa ubranil Jug ter tako rešil točko Maribora. Kazen za Maribor in Olimpijo Mura na Fazaneriji zaustavila Domžale Nogometaši Domžal so končali svojo zmagovito serijo. com Edini zadetek na tekmi je padel v 36. minuti, ko je zadel Žan Trontelj. Filippo Tripi mu je podal idealno žogo v globino, desni bočni igralec Mure je po desni strani stekel pred vratarja Gašperja Tratnika in mu med nogami poslal žogo v mrežo. Olimpija na Bonifiki hitro pokazala zobe Olimpija je v Kopru zanesljivo osvojila tri točke, s katerimi se je navijačem odkupila za domači spodrsljaj proti Bravu v prejšnjem krogu. Če je imela v zadnjih tekmah nekaj težav z učinkovitostjo, je bilo tokrat ravno nasprotno. Izkoristila je namreč večino svojih priložnosti, tri že v prvem polčasu, ko je opravila večino dela. (hd v živo#) Mura Rogaška v živo brezplačno je 7 december 20 pred 6 dnevi — ]#] Rogaška Domžale v živo online 25/11/202 6, NŠ Mura. 7, NK Radomlje. 8, NK Aluminij. 9, NK Domzale. NK Rogaska vs FC 08. Continue reading to ... V 70. minuti pa so domači vendarle znižali zaostanek. Ivan Posavec je v kazenskem prostoru storil prekršek, najstrožjo kazen pa je izkoristil Nardin Mulahusejnović. To pa ni bila edina enajstmetrovka za gostitelje na tekmi. Ob koncu tekme so po prekršku Ratnika dobili še eno, tudi Bede Osuji jo je zanesljivo izvedel in postavil končen izid. Zmaji so z zmago prekinili niz treh tekem v vseh tekmovanjih brez zmage. Manj točk od pričakovanj imajo na svojem računu Koprčani, ki so pod vodstvom Safeta Hadžića na zadnjih štirih srečanjih osvojili zgolj točko. Hadžić je na trenerskem položaju v Kopru nasledil prav Zeljkovića. Bravo pokvaril načrte Olimpiji, Zeljković ni skrival nezadovoljstva Gradišek v nekaj minutah do preobrata, a... NK Rogaška NK Aluminij prenos v živo 2 december 2023 ... NK Rogaška vs NK Domžale živo online 25. 11. 2023 V živo NK RoNK Rogaska vs NK Domzale ❱ 25. 2023 ❱ Football ❱ 1. NK Aluminij: Domov Aluminij. vs. Koper ... NZS – Nogometna zveza Slovenije Spremljanje nogometa v živo na Flashscore.si ponuja rezultate v živo za več kot 1000 nogometnih lig. Rezultati v živo, končni izidi, lestvice, ... NK Maribor kroga Prve Lige Telemach proti Rogaški. Srečanje v zdraviliškem mestu bo na sporedu že to sredo ob 13.00 uri, pravico v zaostalem srečanju pa bo delil Mihael ... (PRETAKANJE>>>>) Mura vs Rogaška v živo 7 december 2023 pred 11 urami — NK Rogaška NK Aluminij prenos v živo 13.12.2023 pred 7 dnevi — pred 4 dnevi — 2023 — 2023 — (((PRENOS V ŽIVO))) NK Domžale FC Koper.