top of page

Atlantic Wellness Events

Public·27 members

Звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13 децембар 2023

19. 9. 2023. — Fudbalere će po izlasku na teren dočekati trofej Lige šampiona, jer je ovo prva utakmica "građana" od kada su u junu pobedili Inter u Istanbulu ...

NaslovnaIzbor Sport Kluba Vidi sve Wish&Go #180: Nikola Ćaćić Tenis - video 9:09 0 Grin nokautirao Nurkića pa poslao neočekivanu poruku (VIDEO) NBA 8:01 2 Dončić: Starim, sve me boli, ne znam kako igram pre 53 min 1 Ten Hag: Nismo poslednji u grupi zbog poraza od Bajerna Champions League 0:28 3 Kirjos najavio kraj: Umoran sam, ne volim da igram tenis ATP pre 34 min Poslednji Zvezdin trening pred Mančester Siti (VIDEO) 9:11 Obradović za SK: Imamo devet igrača na treningu (VIDEO) Košarka - video 16:24 7 Moneke: Čuo sam da je Duško dobio otkaz i srce mi je stalo Euroleague 20:48 4 Sjajne vesti za navijače Partizana 9:24 Voker: Navijači Zvezde? Neverovatno, ali Grobari su još luđi 21:14 Naneli i Ledej nisu trenirali pred put u Kaunas 16:06 Makabi razmatra mogućnost smanjenja plata igračima 15:04 Večiti u EL: Kalinić nikad otvorenije o Zvezdi i Partizanu 11. dec 2023 "Snajper" Džejms Naneli i vrlo probrano evroligaško društvo Vesti Internet ga seli u Partizan, Čima se pita "Ko je odgovoran? " VIDEO Šou Brazilca Mateuša u pobedi Jokohame (VIDEO) Fudbal - video pre 10 min Kao Maradona: Igrač Barneta dao gol rukom (VIDEO) pre 22 min Hteo da uputi centaršut, a dao gol (VIDEO) pre 50 min 99. Manchester City rezultati uživo, rezultati, raspored, Crvena zvezda - Manchester City uživo | Nogomet, EngleskaPOMOĆ: Vi ste na Manchester City rezultati stranici u sekciji Nogomet/Engleska. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Manchester City. [ЛИВЕ ХД] Звезда Манчестер Сити uživo 13/12/2023 пре 10 сати — [ЛИВЕ ХД] Звезда Манчестер Сити uživo 13/12/2023 Pratite Crvena zvezda - Manchester City 13. 12. 2023 uživo - livescore, audio commentary, ... Црвена звезда Манчестер Сити uživo online 13 децембар пре 9 сати — Pratite Crvena zvezda - Manchester City 13. 12. 2023 uživo - livescore, audio commentary, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale ... Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Zvezda - Mančester Siti u Ligi šampionaCrveno-beli će pokušati da osvoje još neki bod u najelitnijem evropskom fudbalskom takmičenju Foto: Tanjug/AP Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju na stadionu "Rajko Mitić" ekipu Mančester Sitija u 6. kolu Lige šampiona. Posle pet odigranih kola crveno-beli zauzimaju poslednje mesto u Grupi G, sa samo jednim osvojenim bodom. dec 2023 Zvezda juri, ali nikako da stigne Analize 9. dec 2023 Kako je Kisindžer preko Beograda „uvezao” 45 fudbalera u SAD Blog ostalo Čutura: Vojska mi je generisala frustracije do kraja života Fudbal A, trebalo je da ovo bude dan za euforiju... Zvezdin tim za Siti: Novo lice u odbrani i Šerif u špicu 7:40 Sosijedad "ukrotio" Inter, čudo Benfike za evropsko proleće 22:58 Sanderlend srušio Lids: I Crne mačke imaju svog Belingema Premier League 2:22 Rasplet: Ko ide dalje, ko je ispao, ko se seli u Ligu Evrope 23:48 Bajern zakucao Junajted za dno, istorijski uspeh Kopenhagena 22:57 Košarka Ovo još niste videli: Tuča sudija u toku meča (VIDEO) Košarka ostalo 8:54 Jokić: Srećan sam što ovaj meč nije odigran u Srbiji 8:17 Strašan tandem Luka - Dante: Egzumov rekord karijere (VIDEO) 7:41 Jokić o OI: Stavljaju mi reči u usta, Pešić će prvi znati Reprezentacija 8:41 Jokić isključen sa najmanje poena još od 2020! (VIDEO) 7:04 Tenis Švjontek: Ljudi su me vređali zbog ukrajinskih boja WTA 9:45 Kirjos: Prvi bih otišao po arapske pare 16:57 Sprema se najjači juriš na vrh od 2008. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Mančester siti - Crvena zvezda u Ligi šampionaVreme je za veliki izazov za ekipu Baraka Bahara Foto: MN Press Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 21. 00 čas igraju veliki meč na "Etihadu" u okviru Lige šampiona. Protivnik će biti aktuelni šampion ovog takmičenja, Mančester siti. Crveno-beli u Englesku dolaze posle poraza od Čukaričkog u Superligi Srbije (1:2), dok su Građani proteklog vikenda pobedili Vest Hem na gostovanju (1:3). Ovo će biti prvi meč između Sitija i Zvezde ikada, a tek treba napomenuti da od Komjuniti šilda, Građani nemaju niti jedan poraz. Glavni sudija ovog susreta biće Žoao Pinjero iz Portugala sa svojim pomoćnicima. Meč počinje od 21. Sportklub - Sve o sportu, timovima, uživo utakmice i rezultati пре 30 минута — Mateus Nunjes (Mančester Siti) i Šerif Ndiaje (Crvena zvezda) Manchester City's Matheus · Zvezdin tim za Siti: Novo lice u odbrani i Šerif u špicu · Champions ... FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Crvena zvezda рангира 4., док Manchester City држи 1. позиција. Звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13/12/2023 пре 8 сати пре 10 сати — Звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13/12/2023 пре 8 сати — - Znamo da Siti ne dolazi sa svim igračima, ali su to i dalje najbolji ... Osim rezultata za ekipu Manchester City, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga Manchester City rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 13. Na prvom mestu je Mančester Siti sa svih pet pobeda i 15 osvojenih bodova, drugi je Red Bul Lajpcig sa 9, treći Jang Bojs sa četiri. Tako, ovaj meč nema rezultatski značaj pošto su mesta za "evropsko proleće" već zauzeta. Pred ovaj duel trener crveno-belih Barak Bahar je istakao da će njegov tim pokušati da osvoji još neki bod u Ligi šampiona. - Nadamo se da ćemo uzeti neke bodove. Igrali smo dobro na dosta utakmica, trebalo je u Bernu da dobijemo, promašivali smo, nadam se da je sad došlo vreme da igramo dobro i pobeđujemo. Želimo dobro da završimo grupnu fazu i to ćemo pokušati da uradimo sutra. Znamo da Siti neće doći sa najjačim timom, ali i dalje imaju vrlo ozbiljne igrače. minut, korner i šok u Melburnu (VIDEO) 9:42 Kakva radost nakon gola za pobedu u 95. minutu (VIDEO) 9:31 Golmane, pa to mora da se brani! (VIDEO) 9:23 Euroleague VIDEO "Crvena zvezda je srpski Žalgiris, a Partizan... " Podeljena mišljenja: Da li je Žoc tražio faul nad Džejmsom? Da li je Zvezdin problem volje i engerije ili kvaliteta? "Džejms bi dao sve na svetu da zaigra u Partizanu" Šta bi razočarani Kalinić pitao čelnike Crvene zvezde? "Da sam navijač Partizana, Pantera bih zgazio na pešačkom" Kalinić: To što radi Sport Klub stvarno izgleda svetski! Najnovije vesti Ni Novaka, ni Alkarasa, navijači najviše vole Sinera pre 11 min A, trebalo je da ovo bude dan za euforiju… 10:12 Kraj jedne ere se bliži: Beličik napušta Petriotse? Američki fudbal 9:54 Blog Legende Bundeslige: Drski mačo sa cigarom u ustima 10. [ДАНАС] Црвена звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13 пре 9 сати — Konferencija pred utakmicu Crvena zvezda - Mančester Siti, uživo. Zvezdin Očekuju se velike gužve pred utakmicu Crvene zvezde i ... Звезда Манчестер Сити uživo 13 децембар 2023 пре 11 сати — Evo kada i gde možete gledati UŽIVO PRENOS Crvene zvezde i Mančester Sitija - Crvena zvezda infoVreme je za veliki izazov za ekipu Baraka Bahara ... Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - Mančester siti пре 24 сата — Za čast i za navijače. Utakmica koja, nažalost, nema nikakvu takmičarsku draž. A u Beograd dolazi šampion Evrope.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...