top of page

Atlantic Wellness Events

Public·27 members

(ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ***) Ιωνικός Αιγάλεω ειναι δωρεάν 13/12/2023

20 Οκτ 2023 — Έξω από τις Θύρες, θα λειτουργήσουν εκδοτήρια από τις 14:15 το μεσημέρι της Κυριακής. ΔΩΡΕΑΝ ΕΙΣΟΔΟΣ ... Ιωνικός. Το ντέρμπι στα Περιβόλια όπως ...

Δεν φτάνει που χαλάγαμε τα λεφτά μας για την τρέλα μας και την αγάπη μας, είχαμε και αυτούς να ειρωνεύονται και να βρίζουν. Λίγοι ξεφτιλισμένοι. Είναι οριστικό; Το ότι φεύγουμε;Ναι. Είναι οριστικό, αμετάκλητο και για πάντα. Η μεταβίβαση έχει ολοκληρωθεί; Έχει τελειώσει. Τα τυπικά μένουν. Οι καινούργιοι άνθρωποι τρέχουν ήδη την ομάδα. Εμείς έχουμε φύγει. Η ομάδα θα παίξει στη Β’ Εθνική κανονικά. Προπονητή ποιον θα έχει το Αιγάλεω; Δεν γνωρίζω. Τεχνικός διευθυντής έμαθα θα είναι ο Κάντας. Ναι, κι εγώ έτσι ξέρω. Να ξέρεις, ο Μπρέμπος είναι φανταστικός άνθρωπος. Σίγουρα τους επηρέασε ο Άρης Παλτόγλου για να αναλάβουν το Αιγάλεω. Κάτσε, βρε Αντώνη, πώς μπαίνεις να βάλεις σήμερα τα λεφτά σου σε μία αναξιόπιστη κατηγορία όπως η Β’ Εθνική; Μιλάμε για κατηγορία αμαρτωλή. Και χωρίς πολλά έσοδα και με μπλεξίματα. Πιο πολύ τον Παλτόγλου εμπιστεύτηκαν, παρά το ελληνικό ποδόσφαιρο και τη Β' Εθνική. Όταν μιλάμε για Παλτόγλου, μιλάμε για έναν από τους καλύτερους ανθρώπους στην Ελλάδα. Και ο γιος και ο πατέρας. Είναι σοβαροί άνθρωποι. Τα έσοδα είναι ανύπαρκτα σε αυτήν την κατηγορία, τώρα έχουν μπλέξει και με το στοίχημα, δεν τους δίνει λεφτά η ΕΡΤ. Δεν νομίζω ότι δεν θα πάρουν τα χρήματα. Ο πρόεδρος της λίγκας, ο Μαρτσούκος, θα τα λύσει τα προβλήματα με την κυβέρνηση, όπως τη σεζόν που πέρασε. Έχει πρόβλημα η κατηγορία αυτή με τον στοιχηματισμό; Όχι όλες οι ομάδες. Κάποιες ομάδες ίσως έχουν. Πρέπει να αποδειχτούν αυτά. Παναθηναϊκός Β εναντίον Ηλιούπολη ειναι δωρεάν 29/11/2023 29 Νοε 2023 — Ιωνικός Καλαμάτα ειναι δωρεάν 2 Οκτ 2023 — Καλαμάτα εναντίον Ηλιούπολη ειναι δωρεάν 28. 2023 Βρείτε τ πριν Τηλυκράτης-Αιγάλεω στο Στην ... Είναι δυνατός πίσω από τη μεταβίβαση του Αιγάλεω; Άρης Παλτόγλου και Αντώνης Τιρτιράκης στο «ΦΩΣ»Μιλούν στο «ΦΩΣ» ο μεγαλομέτοχος του Αιγάλεω και ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη για τη μεταβίβαση της ιστορικής ομάδας. Συνεντεύξεις στον ΘΕΜΗ ΣΙΝΑΝΟΓΛΟΥ Οι συνεντεύξεις δημοσιεύτηκαν στο «ΦΩΣ» στις 22/7/2023 ΑΡΗΣ ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ«Δώσαμε αίμα και ψυχή»Η ΠΑΕ Αιγάλεω έβγαλε ανακοίνωση ότι η ομάδα αλλάζει χέρια και ότι την αναλαμβάνει το εξής γκρουπ: 1) Χάρης Αμπελίδης (CEO MORIS HELLAS). 2) Κιοσσές Ροδόλφος (Επιχειρηματίας). 3) Μπρέμπος Γεώργιος (Διευθυντής Καρδιολογικής Θριασίου Γενικού Νοσοκομείου). 4) Καλουτζής Φώτιος (Διευθυντής Φαρμακευτικής Εταιρείας «Παπαέλληνας»). Ο Μπρέμπος, ο διευθυντής Καρδιολογικής στο Θριάσιο, θα ασχοληθεί σίγουρα; Ναι, ναι. Τον βρήκα και μου είπε ότι το σκεφτόταν. Θα ασχοληθεί. Ποιος θα έχει τις μετοχές; Θα τις μοιραστούν. Ποιος θα έχει το πλειοψηφικό πακέτο από αυτούς; Δεν το γνωρίζω. Από πίσω ποιος είναι; (Γελάει). Γιατί γελάτε; Γιατί το ρώτησες με σιγουριά. Δημοσιογράφος είμαι, ψάχνω, κανείς από αυτούς κατά την αξιολογική μου κρίση δεν έχει τα πολλά λεφτά για να στηρίξει ομάδα στη Β’ Εθνική. Ίσως κάποιος θα υπάρχει πιο δυνατός οικονομικά μαζί τους να τους βοηθάει. Να τους δίνει συμβουλές... Ξέρετε ποιος είναι; Ειλικρινά, όχι. Θεωρώ ότι είναι δυνατό σχήμα για να εξασφαλίσει το Αιγάλεω. Εγώ κρατάω μικρό καλάθι... Κάποιος Αιγαλεώτης υπάρχει μέσα σε αυτούς; Έχω την πληροφόρηση ότι ένας είναι Αιγαλεώτης. Κανείς άλλος δεν έχει σχέση παλιά με το Αιγάλεω και γενικώς είναι άφθαρτοι. Ο Μπρέμπος είναι φίλος του Παλτόγλου; Από πού τον ξέρει; Μας έφερε πριν από 2 χρόνια τον γιο του στην ομάδα να παίξει. Είναι ποδοσφαιριστής ο γιος του. Ιωνικός εναντίον Καλλιθέα ζωντανή 19 Νοεμβρίου 2023 19 Νοε 2023 — [ζω] Ιωνικός εναντίον Χανιά ειναι δωρεάν 24 Σεπτεμβρίου 24 Σεπ 2023 [[ΣΉΜΕΡΑ]] Αιγάλεω εναντίον Καλλιθέα ζωντανή 28 [ΣΉΜΕΡΑ]] Αιγάλεω ... Με τον Βίκτωρα και τον Θωμά έχουν καμιά σχέση αυτοί; Ε, δεν νομίζω. Εσείς; Όχι, καμία. Είναι γνωστό αυτό. Τις λέξεις ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ σε παρακαλώ με κεφαλαία γράμματα. Ο πατέρας σου στενοχωριέται που φεύγετε; Όχι, από τις αντιδράσεις του κόσμου στενοχωρήθηκε, επειδή δώσαμε ψυχή και αίμα για το Αιγάλεω. Τι λεφτά πήρατε εσείς; Δωρεάν τις δώσαμε τις μετοχές, Θέμη. Ο δήμαρχος ανακατεύτηκε καθόλου; Κανένας δήμαρχος δεν έχει βοηθήσει ποτέ και πουθενά την ομάδα όσο είμαστε εδώ. Ποτέ και κανένας. Το γήπεδο έχει ανάγκη από έργα; Θέλει έργα. Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε κακή κατάσταση. Εσείς με τη μεταβίβαση πώς διασφαλίζετε ότι δεν θα βαρέσουν αυτοί κανόνι στο μέλλον και δεν θα διαλυθεί το Αιγάλεω; Εγώ απαγκιστρώνομαι. Νομίζω ότι θα κάνουν καλή ομάδα. Πες μου ό, τι γνωρίζεις για τους επενδυτές που θα πάρουν το Αιγάλεω. Έχουν παρουσιαστεί πέντε άτομα, αυτός που πιθανώς θα είναι ο νέος πρόεδρος της ΠΑΕ είναι ο Μπρέμπος, ο διευθυντής Καρδιολογικής στο Θριάσιο. Είναι σοβαρός άνθρωπος μαθαίνω. Επίσης, έχει οικονομική επιφάνεια ο επιχειρηματίας με τους ανελκυστήρες. Είναι δυνατή η εταιρεία αυτή στην Ελλάδα, στην Κύπρο και στα Βαλκάνια. Και αυτός από τη φαρμακευτική εταιρεία είναι δυνατός από τη Λάρισα και πάνω. Ιωνικός - Αιγάλεω, 13 Δεκ 2023 - Σούπερ Λιγκ 2 Αιγάλεω. Ελλάδα. Ιωνικός. Ελλάδα. 31 Αυγ 2012, δωρεάν. 11/12. Dimitrios Tsitsomitsos. Δεξί μπακ. Ελλάδα. Αιγάλεω. Το ξέρει η πιάτσα αυτό. Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί το Αιγάλεω μπλεγμένο με τα στοιχήματα; Οι άνθρωποι αυτοί τι διασφάλιση έχουν ότι δεν θα φάνε τιμωρίες; Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Με τίποτα. Το Αιγάλεω δεν έχει σχέση με αυτά. Τι επαγγέλλεσαι; Έχω τέσσερα μαγαζιά εστίασης: τρία μεζεδοπωλεία και μία πιτσαρία. Βέρος Αιγαλεώτης. Είχες αγωνία; Για την τύχη του Αιγάλεω;Ναι. Βέβαια. Είχαμε αγωνία μέχρι να βρεθούν άνθρωποι αξιόπιστοι να πάρουν την ομάδα. Διότι ξέρεις τι θα πάθαινε το Αιγάλεω; Δεν θα έπαιζε στη Β’ Εθνική και όχι μόνο αυτό αλλά θα έπρεπε να βρεθούν 250. 000 ευρώ για να παίξει στη Γ' Εθνική, τις οποίες ο Άρης Παλτόγλου δεν ήταν διατεθειμένος πια ούτε αυτές να βάλει. Γιατί; Γιατί τον πίκραναν κάποιοι «Αιγαλεάρες» όπως τους λέω εγώ. Το Αιγάλεω θα έφτανε στο τοπικό. Σε μια κατηγορία, που θες 1 εκατομμύριο ευρώ για να τρέξεις την ομάδα, τι λεφτά να ζητήσεις; Να απαγκιστρωθούμε θέλαμε. Δεν βλέπεις ο Απόλλων Σμύρνης; Έμεινε ξεκρέμαστος. Και κανείς δεν πάει να τον πάρει. Θέμη, αυτή η κατηγορία δεν βγαίνει οικονομικά. Πόσα χρόνια παλέψαμε, πόσα λεφτά βάλαμε και το μόνο που καταφέραμε ήταν να μας βρίζουν. Όταν πήραμε την ομάδα, ήταν στο Α' τοπικό σε θέση υποβιβασμού και πήγαινε φούντο για Β' τοπικό. Τη φτάσαμε στη Β’ Εθνική και την κρατούσαμε, μέχρι εκεί μπορέσαμε. Εύχομαι το καλύτερο για το Αιγάλεω, γιατί είμαστε οπαδοί του, το αγαπούσαμε πάντα. (Sport TV) Γιούχτας Ιωνικός μετάδοση 2022 3 Δεκεμβρίου 2023 3 Δεκ 2023 — ημέρες — πριν από 7 ημέρες — Διαγόρας Ρόδου εναντίον Ιωνικός μετάδοση 2022 29 - Tavern 10 Οκτ 2023 — Γιούχτας εναντίον Παναθηνα. Αιγάλεω ... Χανιά Αιγάλεω ειναι δωρεάν 26 Νοεμβρίου 2023 Σήμερα 16 Οκτ 2023 — Χανιά Αιγάλεω ειναι δωρεάν 26 Νοεμβρίου 2023 Σήμερα 16 Οκτ 2023 — 6 Live στον «Focus Radio 99, 6» και ο αγώνας Καλαμάτα – Αιγάλεω την Μ. (((Ζωντανά HD!))) Ιωνικός εναντίον Αιγάλεω και ζωντανή πριν από 11 ώρες — [Ζωντανή μετάδοση@@] Καλαμάτα εναντίον Αιγάλεω Ολυμπιακός Β 2022 Διαγόρας Ρόδου... [[[Σήμερα@@]]] Ιωνικός εναντίον Χανιά ειναι δωρεάν 24/09

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...