Atlantic Wellness Events

Public·27 members

Црвена звезда Ман Сити uživo prenos 13 децембар 2023 Гледам ТВ

19. 9. 2023. — Eurosport is your source for the latest Champions League match updates. Get the full recap of Manchester City - Crvena Zvezda, complete with ...

minut - Voker je postigao gol, ali se nalazio u ofsajdu. 47. minut - GOL 1:1, ALVAREZ! Siti je nažalost vrlo brzo izjednačio. Haland je izbacio Alvareza ovaj bio brži od Glazera i ugurao loptu u mrežu 46. minut - Utakmica je nastavljena Prvo poluvreme: - Završeno je prvo poluvreme 45. minut - GOOL! 0:1! BUKARI! Sjajna kontra Zvezde, Ivanić je poslao sjajnu loptu Bukari je istrčao ispred Edersona i matirao ga. Domaćin je tražio ofsajd, pomoćni sudija Lusijano Maja iz Portugalije je podigao zastavicu, ali je VAR pokazao da se napadač Crvene zvezde nalazio u dozvoljenoj poziciji. minut - Glazer ponovo sjajno brani šut Halanda glavom sa tri metra 61. minut - Odmah je Zvezda mogla do izjednačenja, Ivanić je izbacio Hvanga koji šutira pravo u Edersona 60. minut - GOL, 2:1, ALVAREZ! Velika greška Glazera centrirao je Alvarez Glazerloše procenio let lopte koja završava u mreži Zvezde. 57. minut - Šutirao je Alvarez, Glazer kratko odbija loptu do Halanda koji natrčava ali Izraelac ponovo sjajno interveniše 55. minut - Siti žestoka napada, "građani" žele što pre potpuni preokret. 52. Siti je i u drugom delu apsolutno kontrolisao situaciju i posle manje od 120 sekundi stigao do izjednačenja. Odbrana crveno-belih nije bila dobro postavljena, a Haland je dodavanjem iza leđa defanzivaca crveno-belih uposlio Alvaresa koji je zaobišao Glazera i prosledio loptu u mrežu Zvezde. Novu dobru priliku šampion Evrope imao je u 57. minutu kada je Rodrigo šutem sa ivice šesnaesterca savladao Glazera koji je pokušao "paradom" da sačuva svoju mrežu, ali u tome nije uspeo. U prvom meču ove grupe, Lajpcig je ranije danas u gostima pobedio Jang Bojs sa 3:1. Zvezda će u narednom kolu, 4. oktobra na stadionu Rajko Mitić dočekati Jang Bojs, dok će Siti gostovati Lajpcigu Drugo poluvreme: 90. minutu kada je Glazer uz dosta sreće sačuvao svoj gol. Alvares je šutirao sa oko 20 metara, ali je Izraelac uspeo samo da je odbije do Halanda, koji je potom iz prve samo pogodio Glazera. Domaćin je u 60. minutu stigao do preokreta. Posle mnogo dobrih intervencija Glazer je prilikom centaršuta Alvaresa iz slobodnog udarca loše procenio let lopte i prilikom pokušaja da je "izboksuje" skrenuo loptu u svoju mrežu i doneo radost domaćinu. Zvezda je samo četiri minuta kasnije posle još jednog kontranapada imala dobru priliku da izjednači, ali je Hvang sa oko 15 metara šutirao pravo u Edersona. Pitanje pobednika praktično je bilo rešeno u 73. Livesport: Crvena zvezda - rezultati, rasporedi, Crvena zvezda - Manchester City uživoCrvena zvezda rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o Crvena zvezda, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom Crvena zvezda, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite Crvena zvezda rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 13. 12. minut - Utakmica je počela foto: Kurir - Mamčester siti je predstavio pehar Lige šampiona i sa navijačima slave titulu prvaka Evrope - Boks sa Delijama nalazi se odmah iza gola. SASTAVI: Ederson - Walker (C), Dias, Ake, Gomez - Rodrigo, Nunjez, Bernardo Silva, Alvarez, Foden - Haaland Glazer - Mijailović, Điga, Dragović (C), Rodić - Stamenić, Hvan, Bukari, Ivanić Mitrović - Endiaje BLOG UŽIVO: - U prvom meču Zvezdine grupe Lajpcig je savladao Jang Bojs u Bernu sa 3:1 - Atmosfera na stadionu "Etihad" pola sata pre meča 00:25 Atmosfera uoči meča na Etihadu Izveštač Kurira iz Mančestera - Aleksandar Radonić - Hoće li Zvezda konačno prekinuti crni niz na gostovanjima u Engleskoj - Milijaš nakon poraza omladinaca od Mančester sitija - Ima leka i za strašnog Halanda - Legendarni fudbaler Crvene zvezde Darko Pančev svestan je snage rivala - Delije napravile šou u Mančesteru - Barak Bahar priprema specijalnu taktiku za prvaka Evrope - - Atmosfera na ulicama Mančestera uoči meča - Omladinci Zvezde osetili su snagu vršnjaka iz Mančester sitija. minut - Brza kontra Zvezde, defanzivci Sitija u poslednji čas otklanjaju opasnost 29. minut- Snažan pokušaj Vokera, izblokirao ga je Rodić. Nakon kornera šutira Ake, fantastično brani Glazer 25. minut - Velika sreća za crveno-bele, nakon greške Stamenića, brza akcija Sitija, Haland glavom sa pet metara pogađa prečku 23. minut - Rodri dobija žuti karton zbog neopreznog starta na Bukarijem 21. minut - Zvezda vreba iz kontre i brzonog Bukarija koji je loše prihvatio loptu u obećavujućoj situaciji 20. minut - Srećom po Zvezdu Haland nakon centaršuta nije dobro zahvatio loptu glavom 17. minut - Ponovo sjajan Glazer, nakon brze akcije Sitija i šuta Alvareza 15. i pogodio mrežu! Nakon VAR provere gol je priznat! 44. minut - Umesto povređenog Bernarda Silve u igri je Žeremi Doku 43. minut - Zvezda pokušava kontrama, ali mnogo grešaka u pasu. 41. minut - Neverovatni Glazer brani šut Fodena sa pet metara 38. minut - Šutira Alvarez sa distance, ponovo sjajno brani Omri Glazer foto: John Bradley/ProSports / Shutterstock Editorial / Martin Rickett / PA Images / Profimedia 34. minut - Novi pokušaj Halanda iz šesnaesterca, preko gola 32. minut - Pokušao je Bernando Silva, pravo u Glazera 30. minut - Sjajna intervencija Glazera posle šuta Rodrija sa penaltika foto: Magi Haroun / Shutterstock Editorial / Profimedia 13. minut - Ogroman posed domaćina 77 odsto za sada, ipak bez pravih prilika, Zvezda za sada odoleva 9. minut - Već treći korner za Mančester siti, Bernando Silva je uposlio Fodena, koji šutira preko gola 6. minut - Očekivana inicijativa "građana" i veliki posed lopte 3. minut - Prvi pokušaj Sitija, posle kornera probao je Njunez, šutirao je preko gola. - Stadion u Mančesteru je prepun napunio se vrlo brzo bukvalno pet minuta pred meč 1. - Par iz Londona, veliki navijači Zvezde priželjkuju ovaj rezultat 00:46 Par iz Londona priželjkuje OVAJ rezultat na meču Siti - Zvezda - Uprkos kadrovskim problemima ekipa Mančester sitija uliva strahopoštovanje - Moćna najava navijača srpskog šampiona - Delije će za veliki meč zagrevati u tradicionalnim engleskim pabovima - Tradicionalno kišovito vreme na Ostrvu dočekalo je igrače crveno-belih Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Mančester sitiju u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona. Zvezda se nakon tri godine vraća u Ligu šampiona i teško da je moglo teže na startu nego gostovanje aktuelnom prvaku Evrope Mančester sitiju. foto: Fk. Crvena zvezda Ipak trener crveno-belih Barak Bahar i pored loše forme srpskog šampiona veruje u svoj tim. (((ЛИВЕ СПОРТ<<))) Јанг Бојс Црвена звезда uživo live 29. 11. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde će u poslednjem kolu dočekati Mančester siti, dok će Jang Bojs gostovati Lajpcigu. Evo gde gledati Zvezdin meč Lige ... Fudbal i Liga šampiona: Zvezda promašivala, Jang Bojs 18. 9. 2023. — decembra. Tada će u Beogradu gostovati evropski prvak Mančester siti Crvena zvezda - Lajpcig 1:2. Nadali su se navijači crveno-belih da bi pet ... Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19, fudbal uživo Naslov: Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19; Takmičenje: UEFA Youth League; Sport:Fudbal; Datum i vreme početka: sreda u 05:00. Pogledajte prenos ... TEŠKA GRUPA ZA ZVEZDU: Siti stiže na Marakanu! 31. 8. 2023. — Crvena zvezda, koja je svrstana u G grupu. Rivali prvaku Srbije u elitnom takmičenju biće Mančester siti, Lajpcig i Jang Bojs. Uživo Live lajv ... Gde možete gledati prenos utakmice Lige šampiona između Fudbaleri Crvene zvezde gostuju kod Mančester sitija u prvom kolu grupe G Lige šampiona. Meč se igra na Stadionu Etihad u utorak, 19. septembra, ...