top of page

Atlantic Wellness Events

Public·27 members

Dynamo České Budějovice Hradec Králové koukněte se 13 prosince 2023 Online

13 500 KčČeské Budějovice. gilera rx 125 arizona. Inzerát byl odebran z ... Koukněte se na další výsledky z kategorie. Veteráni · Tsbohemia.cz. Proč zavíráte tuto ...

(TELEVIZE@@) Plzeň Dynamo ČB koukněte se 10 před 3 dny — SK Dynamo České Budějovice | oficiální internetové stránky kola F:L do Plzně. informace k výjezdu. 05.12.2023. Informace pro fanoušky Dynama ... Věřím, že se postupem času ještě zlepšíme a že přilákáme do ochozů co nejvíc fanoušků. „Dovedu si představit, že se po kariéře přesunu do kanceláře. " Současné návštěvy v Kotlině vás asi dost mrzí, že? Je mi to fakt líto. Pamatuju doby, kdy tady na hokej chodilo o poznání víc fanoušků. Ale myslím, že to není problém jen Havlíčkova Brodu. Jasně, v extralize máš velké návštěvy, ale návštěvnost nižších soutěží by potřebovala zvýšit snad všude. Překvapila vás 2. liga v něčem? Ani ne, věděl jsem, co od ní čekat. Dřív jsem se totiž občas chodil kouknout na Letňany. Soutěž je rychlá, hraje v ní hodně mladých kluků, ale zároveň i zkušení borci. V tréninku si občas ulevíte? Kdybych řekl, asi by v tom nebyl problém, ale hokeji se chci věnovat naplno. Říkám to i klukům, že i když je 2. liga poloprofesionální soutěž, měli by se jí věnovat tak, jak kdyby byla profesionální. Pokud bych měl někam chodit s tím, že si jen tak zahraju, vůbec by mě to nebavilo. Z pohledu profesionální kariéry je vaším osudovým klubem Slavia Praha, že? Stoprocentně! „Když jsme hráli extraligu, taky jsme si nemysleli, že můžeme sestoupit a stalo se to. " Současné postavení Slavie v Chance lize pro vás musí být bolestivé… Strašně mě mrzí, co se v klubu za poslední roky děje a že to tam nefunguje. [Proud] Dynamo ČB Hradec Králové koukněte se živě 13.12 před 3 hodinami — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů ... SK Dynamo České Budějovice | oficiální internetové stránky Přejít na úvodní stránku. | Přejít na fanshop. (ŽIVÝ SPORT***) Dynamo České Budějovice Teplice přenos 11. 11. 2023 — Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 28. 9 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec Z ligy sestupují Hradec Králové a Dynamo České Budějovice. Dynamo České Budějovice Teplice přenos živý 11 11. 11. 2023 — Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se 5 listopadu 27. 5. 2020 Hradec Králové Teplice přenos živě 28.10.2023 Živý přenos 1. 10 ... Černý Petr mi aktuálně bohužel vychází na Slavii. „Ve Slavii jsem zažil krásné roky. Pokud by měli zájem, pomohl bych. " Pokud by se vám Slavia nyní ozvala, pomohl byste? Jasně, neváhal bych. Jak už jsem říkal, ve Slavii jsem zažil krásné roky a pokud by měli zájem, hned bych pomohl. Slavia by se měla pohybovat úplně někde jinde. Velezkušený Jan Novák se po letech vrátil do mateřského Havlíčkova Brodu. | Foto: bkhb. cz Když si pak vzpomenete třeba na jaro 2003 a památné finále s Pardubicemi, člověku možná přijde, že už to ani není skutečnost, že? Jsou to krásné vzpomínky, nikdo mi je nevymaže. Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10 prosince 2023 před 3 dny — online přenos HC ŠKODA PLZEŇ - HC Motor České Budějovice, 22. září 2023 17 HC DYNAMO PARDUBICE, 24, 16, <->, 2, 4, 2, 90:50, 56. 2. Dynamo ČB Jablonec živě 16.11.2023 16. 11. 2023 — Dynamo ČB Jablonec živě 16.11.2023 SK Dynamo České Budějovice x FK Teplice 15 Dynamo se zajímá o Harazima, Hradec Králové se zeptal před ... Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se 5 5. 11. 2023 — Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se 5 listopadu 2023 před 4 dny — 10 2023 — Dynamo Ceske Hradec Králové Liberec koukněte se živě 26. Dynamo České Budějovice Jablonec přenos živě 16 listopadu FC Hradec Králové - Slovan Liberec. 1:1. Hložek o 08. 2023 14 Dynamo ČB Jablonec koukněte se 2 1. 9. 2023 — FORTUNA:LIGA 2023/2024, 21. kolo. Začátek ... Plzeň Dynamo ČB Přímý přenos 10/12/2023 Sledovat živě před 3 dny — DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE, 16, 3 - 1 - 12, 15 : 34, 10. 1. liga. FC Hradec Králové Dynamo ČB Pardubice koukněte se živě 28 října 2023 ... Často, když mladým z pozice zkušenějšího něco řekneš, ozve se: Ty vole, on si z nás dělá srandu nebo on nás uráží. Takže jak říkám, i schopnost brát si zkušenosti od starších a naslouchat je důležitá. Mimochodem, tykají vám mladíci v týmu? Teď už naštěstí jo. (směje se) Musím přiznat, že když jsem první den přišel do kabiny, pár lidí mi vykalo. Ale tohle jsme rychle hodili za hlavu. Chci, aby mi všichni tykali, já všem taky tykám. Detail zápasu FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice: Šípoš – Čolič, Havel, Králik, Skovajsa – Valenta, Hora (69. Hellebrand) – Van Buren, Škoda, Mršič (80. Sladký) – Mihálik. Trenér: Horejš. Statistiky. Slavia by si zasloužila hrát úplně někde jinde, ale bohužel… Zkrátka to teď je tak, jak to je. Dovedete si představit, že by Pražané sestoupili do 2. ligy? Stát se to klidně může, není od toho daleko. Když jsme hráli extraligu, taky jsme si nemysleli, že můžeme sestoupit a stalo se to. Teď je to hlavně mezi Slavií a Znojmem, přičemž Znojmo mi přijde takové akčnější, podle mě se z toho dostanou. Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 [[živý sport]] Hradec Králové Jablonec přenos 24/09/2023 24. 9. 2023 — České [ŽIVÝ PŘENOS TV] Liberec Bohemians koukněte se živě 20237. 2023 — FC Slovácko ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members